Integrace na hřišti aneb den plný sportu

Dne 5. 6. 2017 se uskutečnil již 11. ročník Integrace na hřišti.

Integrace na hřišti aneb den plný sportu
7. června 2017 - Integrace na hřišti aneb den plný sportu

Na akci dorazilo 250 dětí ze základních škol z Merklína, z Holýšova, Přeštic a ze Staňkova. Letos se zúčastnili i kamarádi z Horšovského Týna, z Plzně a ze Sušice.  Děti soutěžily v různých disciplínách – hod do dálky, běh přes překážky, hod na cíl, slalom s florbalkou, běh okolo hřiště atd. Odpolední program vyplnila skupina historického šermu KARGEN. Počasí se nám povedlo po celou dobu akce. Všechny děti dostaly medaile a ceny.

    Moc děkujeme paní Hrubé za pomoc při malování na obličej, protože ze hřiště neodcházel nikdo, kdo by nebyl namalovaný. Také děkuji učitelům a žákům devátých ročníků ze Staňkova, kteří nám pomáhají s organizací na stanovištích.

 Tak na 12. ročníku AHOJ!

 PS:  Velké dík patří TJ Sokolu Merklín za zapůjčení fotbalového hřiště.

Fotogalerie zde

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků