Škola v přírodě – Střelské Hoštice „ČÍM BUDU“

Ve dnech 11.-16. září 2016  jsme s dětmi strávili krásné dny na škole v přírodě. Letos to bylo opět ve Střelských Hošticích. Během celého týdne nás doprovázelo krásné a slunečné počasí.

Škola v přírodě – Střelské Hoštice „ČÍM BUDU“

Podnikali jsme různé výlety a vycházky: do Strakonic, Horažďovic a do Střelských Hoštic. Plnili jsme různé úkoly, koupali se v řece, plavali proti proudu, jezdili na kánoji a kajaku a nechybělo ani opékání vuřtů na ohýnku a zpívání s kytarou. Kluci s panem učitelem Macháčkem jezdili na kole a moc si to užili. Poslední den jsme se zabalili a plni nových zážitků jsme se v pořádku vrátili do školy a domů.

Mgr. Doležalová M.

Škola v přírodě - 1.den (foto)

Škola v přírodě - 2.den (foto)

Škola v přírodě - 3.den (foto)