ŠKOLA SUŠICE

Naše škola je určena pro

• děti se středně těžkým a těžkým mentálním postižením
  • děti s více vadami
  • děti s diagnózou autismus

Věk žáků:

• přípravný stupeň (5-8 let)
  • základní škola speciální a praktická škola (8- 26 let)

Ve školním roce 2023/2024 navštěvuje školu celkem 18 žáků, kteří jsou rozděleni do 4 tříd.

Přípravný stupeň vede Gabriela Vrbová a ve třídě má spolu s asistentkou Renatou Šmíkalovou 4 žáky.

Ve třídě I.S je třídní učitelkou Daniela Soušková. S asistentkou Vlastimilou Kolářovou učí 4 žáky v 1., 3. a 4. ročníku.

Třídní učitelkou ve třídě II.S je Martina Smeykalová, asistentkou Lenka Brejchová. Společně se starají o 4 žáky ve 4., 6. a 8. ročníku.

Spojenou třídu III.S a PRŠ vede Iva Fišerová, asistentkami jsou Marcela Pátková a Šárka Gobyová. Ve třídě mají 3 žáky základní školy v 7. a 10. ročníku a 3 žáky praktické školy dvouleté.

Školní družinu využívá aktuálně 6 žáků. Aktivity pro ně připravuje vychovatelka Vlastimila Kolářová spolu s ostatními asistentkami.

Stravování je zajištěno ve spolupráci s jídelnou v Nuželické ulici.

.