Školní rok 2014/2015

Letošní školní rok jsme zahájili s velkými změnami. Odešla nám totiž učitelka z malé třídy Martinka na mateřskou dovolenou, my jí moc přejeme, ať jí čáp přinese krásné miminko a už se moc těšíme, až nám ho přiveze ukázat. A přibyli nám noví žáci (Dejv, Tomášek a Honzík), takže máme ve škole plný počet dětí (celkem 12) a musela přijít posila - nová paní učitelka a asistentka pedagoga. A také paní uklízečka Martinka Nováková.

Další novinkou je změna pojmenování tříd.

Takže v tomto roce máme 2 třídy po šesti dětech: třídu mladších žáků I.S, kde učí Jarmila Pokrutová s Marcelkou Pátkovou a Míšou Kotalovou a třídu starších žáků II.S, kde učí Iva Fišerová s Renčou Šmíkalovou a Mirelou Tůmovou. Letos máme 1 žáka v přípravném kurzu, 9 žáků v základní škole a 2 žáky v Denním kurzu pro doplnění základů vzdělání. Tento kurz probíhá u nás také pro žáky starší 26 let z řad veřejnosti v odpoledních hodinách (Večerní kurz pro doplnění základů vzdělání), který zaštiťuje speciální pedagog, a kde pracuje Marcelka Pátková. V odpoledních hodinách mohou děti navštěvovat školní družinu a zájmové kroužky: hudební s Míšou, sportovní s Marcelkou a kroužek vaření s Renčou.