DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ředitelka ZŠ speciální a Praktické školy DČCE Merklín Mgr. Ivana Kováčová Vás všechny srdečně zve na "Den otevřených dveří," který proběhne 14. února 2018 od 9 do 15 hodin na všech pracovištích. Můžete navštívit pracoviště v Merklíně, Sušici i v Plzni.

Merklín - ZŠ speciální a Praktická škola DČCE Merklín (Husova 346, 334 52, Merklín)                                            - Budova Praktické školy (U zámku 244, Merklín)                                                                                      - Internát ( U zámku 118, U zámku 244, Merklín)

Sušice - ZŠ speciální a Střední škola pro absolventy)

Plzeň  - ZŠ speciální (Kralovická 1562/35)

  • Uvidíte žáky při práci
  • Prohlédnete si prostory školy, dílny, terapeutické místnosti
  • Můžete diskutovat s učiteli nebo s návštěvníky při kávě a malém občerstvení
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků