Dětský den v Plzni

Dne 2.6.2017 se v Plzni pořádal dětský den prostřednictvím SZŠ a VOŠZ na téma „V cukrárně“.

Dětský den v Plzni
Dětský den v Plzni

Programu se zúčastnilo šest dětí z naší školy - Tomáš Krýsl, Jiří Mouček, Patrik Hofmeister, Sofie Tsitsyura, Adam Beneš a Adélka Tomanová. Akce se konala v areálu sokolovny na Nové Hospodě v Plzni, kde bylo spoustu prolézaček a dvě hřiště. Na startu dostalo každé dítě kartičku s motivem nějaké cukrovinky. Na tuto kartičku získávaly děti razítka za splněné úkoly – přetahování, shazování plechovek, házení míče do krabice, slalom, chůze ve dvojici se svázanýma nohama, přeskakování švihadla, skákání panáka, nošení míčku na lžíci…. Za získaná razítka si mohly děti vybrat různé odměny. Svítilo nám sluníčko, bylo teplo, děti si užily soutěže, snědly svačiny a všem bylo dobře.

Fotogalerie zde

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků