Integrace na hřišti aneb den plný sportu

Dne 5. 6. 2017 se uskutečnil již 11. ročník Integrace na hřišti.

Integrace na hřišti aneb den plný sportu
Integrace na hřišti aneb den plný sportu

Na akci dorazilo 250 dětí ze základních škol z Merklína, z Holýšova, Přeštic a ze Staňkova. Letos se zúčastnili i kamarádi z Horšovského Týna, z Plzně a ze Sušice.  Děti soutěžily v různých disciplínách – hod do dálky, běh přes překážky, hod na cíl, slalom s florbalkou, běh okolo hřiště atd. Odpolední program vyplnila skupina historického šermu KARGEN. Počasí se nám povedlo po celou dobu akce. Všechny děti dostaly medaile a ceny.

    Moc děkujeme paní Hrubé za pomoc při malování na obličej, protože ze hřiště neodcházel nikdo, kdo by nebyl namalovaný. Také děkuji učitelům a žákům devátých ročníků ze Staňkova, kteří nám pomáhají s organizací na stanovištích.

 Tak na 12. ročníku AHOJ!

 PS:  Velké dík patří TJ Sokolu Merklín za zapůjčení fotbalového hřiště.

Fotogalerie zde

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků