Internát - Halloween 2018

Již druhým rokem, se dne 31. 10. 2018 uskutečnila oslava Halloweenu.

Internát - Halloween 2018
Internát - Halloween 2018

Loni se zúčastnilo 32 dětí, ale tento rok jich bylo rekordně 72. Všechny děti měli masku, lampión a hlavně dobrou náladu. V davu masek převládal smích, strach a také obava, jestli kamarád či kamarádka má opravdu masku, nebo to je skutečná postava?

V 17:00 hod jsme se všichni sešli u Nového internátu a potom následoval průvod masek po Merklíně. Následovalo pohoštění a to ne jen tak ledajaké – bábovka ve tvaru dýně, několik druhů bonbónů a to nejdůležitější a nejzajímavější – křupavé prsty i s nehty (odvážlivců na ochucení bylo málo).

A co příští rok?

Už teď se těšíme a doufáme, že padne další rekord dětí.

Fotogalerie ZDE

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků