Tábor 2017 Merklín

Ve dnech od 16. do 21. července se konal tábor ve školní budově.

Tábor 2017 ve škole v Merklíně
Tábor 2017 Merklín

Tábora se zúčastnilo 25 dětí. Během pobytu se konaly různé akce a soutěže, od šipkované přes židličkovanou, stopovanou, malování obrazů a pečení housek až po olympiádu, kde každý sportovec obdržel medaili. Horké dny jsme trávili zejména v zahradním bazénu, který byl naplno využit. Ve středu jsme byli v dětském zábavném parku v Nepomuku, kde si děti přišly na své. Tábor jsme zakončili pyžamovou diskotékou a hrou na kytaru, kde si děti zazpívaly známé písničky od pana Uhlíře. Chtěli bychom poděkovat "holkám z kuchyně" - Petře a Kristině, které nám výborně po celý týden vařiliy a Míše za organizaci celého tábora. V neposlední řadě děkujeme i učitelům, asistentkám, praktikantkám a dobrovolníkům, bez kterých by tábor také nemohl být.

V pátek plní dojmů odjíždíme domů a příští rok AHOOOJ!

Fotogalerie zde:

1. den

2. den

3. den

4. den

5. den

6. den

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků