Technické muzeum v Praze

Ve středu 19.4. vyrazila naše III.C. do Prahy na výlet do Národního technického muzea. Co tam bylo?

Technické muzeum v Praze
Technické muzeum v Praze

Ondra:                                                                                                      

auta, parní vlaky, letadla, doly, hodiny a rozebrané mobili

Honza:                                                                                                      

auta, motorky, letadla, kola, kočáry, lodě, mašiny, hasický auto, vojenský vrtulník, fotáky, hodiny, Tomášovo Garykovo Masarykovo auto, chemie, zavodní auta, horkovzdušný balon, mobili, suvenýry, kino, babety, pravěk, zvon, ztíhačky, McDonald, václavské náměstí, WC v muzeum, kavárnu a továrna

Petr:

Enduro, Husaberg, auta, letadla, vrtulník, vlaky, hasický auto, McDonald a  jízda vlakem

Tomáš:

Auta, chemie, McDonald, tramvaj, jízda ve vlaku hl. vchod do muzea, moderní WC v nákupním centru, obsluha ve vlaku jízda v Jani  autu a Mcchicken,

Jirka:

Letadla, motorky, auta, kola, lokomotivy ,motory, zvony, zbraně, helmy, pece, vrták,  McDonald, lodě, chemie, kostky, hodiny, kamery, fotáky, kino, plynová maska, přenosná laboratoř, jízdenky tramvaj, restaurace v muzeum, srdce zvonu, brnění, štíty, merkur (skládačka), barevná slíčka na fotáky a místnost na focení

Zapsal Tomáš Arnet   :)

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků