Výlet do Kloušova

Na závěr školního roku uspořádaly třídy II. B a VI. F společný výlet.

Výlet do Kloušova
Výlet do Kloušova

Naším cílem byla nedaleká vesnička Kloušov, kam jsme se nechali odvézt autobusem. Na hřišti, které se nachází v obci jsme si opekli špekáčky a po odpočinku v příjemném a klidném prostředí jsme se vydali pěšky podél potoka lesní cestou k Merklínu. Při cestě z Kloušova jsme u místních chovatelů mohli pozorovat pasoucí se koně a děti viděly i krávu s telátkem. Počasí se nám povedlo, všichni jsme si výlet užili a určitě si podobnou vycházku do přírody a za zvířátky zopakujeme. Moc děkujeme obci Kloušov za možnost využití areálu hřiště k opékání špekáčků a hlavně paní Klíčkové z Kloušova za ochotu a pomoc při organizování výletu.

Fotogalerie zde

Naše škola v číslech

Spravujeme 0 zařízení
Vzděláváme 0 žáků