Vychovatelka: Pavlíčková Zuzana

Škola zajišťuje činnost družiny. Družina se dělí na ranní a odpolední aktivity. Ráno družina probíhá od 7.00 do 8.45 ve vyčleněných místnostech. Žákům jsou nabídnuty relaxační, odpočinkové činnosti, ale i různé hry, stavebnice, knížky po samostatném uvážení žáků. Družinu má na starosti vždy odpovědný počet pracovníků (asistentů/vychovatelů). Odpolední družina bude v průběhu školního roku nabízet a vytvářet pro žáky různé zájmové činnosti, kroužky, do kterých je přihlašují rodiče.

Děti, které chtějí navštěvovat alespoň jeden  kroužek, vyplní přihlášku do družiny.

Žáci, kteří nenavštěvují žádný z těchto kroužků využívají družinu, kde se dětem věnují asistenti a vychovatelé, které vedou odpolední družinu. Připravují pro žáky individuální program. V družině se žáci neučí, je zde nastaven klidový, herní, vycházkový či kroužkový program. Každý den funguje družina do 16.00.

Roční tématický plán

Struktura družiny 2022/2023

• Ranní družina
    • Pondělí - Ranní přivítání s písničkou - cvičen, hry a jiné pohybové aktivity