PŘÍPRAVNÝ STUPEŇ

Třídní učitelka: Skřivanová Magdalena
Asistentka pedagoga: Jarošová Iveta, Markéta Štychová
Žáci: Ondra Pavlík, Adámek Výborný, Terezka Niklová, Damián Veverka, Pája Beňa, Zítek Michal, Kudrnovský David, Frei Martin

IMG_2965

Do přípravného stupně je zařazeno devět dětí. Šest dětí pokračuje ve školní docházce : Ondra Pavlík, Adámek Výborný, Terezka Niklová, Damián Veverka, Pája Beňa. Tři děti jsou v přípravce prvním rokem : Zítek Michal, Kudrnovský David, Frei Martin. Ve třídě je jedna dívka a osm chlapců.

Děti mají k dispozici hernu plnou hraček, s houpačkou, rehabilitačním náčiním a  místem k bazální stimulaci. Nechybí ani  hnízdečka na odpočívání a relaxaci.

Třídu využíváme k procvičování trivia, pracovním činnostem v rámci možností a schopností dětí. Třída je vybavena místem pro individuální práci, boxem pro samostatnou práci i interaktivní tabulí, i-padem.

A když už nemůžeme pracovat vyběhneme na zahradu s trampolínou, průlezkami, houpačkou a novým hřištěm.

Výchova a vzdělávání je zaměřeno na nácviky pracovního, sociálního chování a altenativní komunikace.

Fotogalerie (2018 - 2019)

Fotogalerie (2017 - 2018)

Fotogalerie (2016 - 2017)