Třída II.B

Třídní učitel: Mgr. Vokounová Ilona
Asistentka pedagoga: Froydová Dana, Pavlíčková Zuzana
Žáci: Bejdák Martin, Beneš Adam, Čejka Dominik,  Černý Denis, Hofmeister Patrik, Kiššová Isabela, Krýsl Tomáš, Svobodová Šárka a Vorberger David

IMG_3814

Ve školním roce 2019/2020 je ve třídě III.C sedm kluků a dvě holčičky – Martin, Adam, Dominik, Denis, Patrik, Tomáš, David a Isabela se Šárkou.

Sedm dětí je ve třetí třídě a dva kluci jsou již čtvrťáci. Dvě děti se vzdělávají podle vzdělávacího programu Škola bez bariér - I.díl, ostatní děti podle vzdělávacího programu RVP ZV.

Děti mají rády pohádky, dovádění na zahradě s trampolínou, mašinky, hru s kuličkovou dráhou, hru na doktora a na nakupování, hraní s modelínou, zpívání a bubnování, pohybové říkanky, krokování a hru na autobus v matematice a kdykoli práci na interaktivní tabuli. Při výuce též využíváme všemi oblíbený I-PAD. Všechny děti jsou nadšené z anglického jazyka. V minulém roce jsme začali číst metodou SFUMATO, která děti velmi bavila, proto v ní budeme pokračovat i v letošním roce.

Také máme ve třídě dvě šikovné asistentky Danu a Zuzku, které dětem (i paní učitelce) se vším pomáhají.

Fotografie (2018 - 2019)

Fotografie (2017 - 2018)