Třída I.S

Třídní učitelka: Bc. Gabriela Vojíková

Asistentky pedagoga:  Renata Šmíkalová, Šárka Gobyová

Žáci: Karolína Čajanová, Marta Kašková, Sebastien Potužák, Daniel Slanec,  Filip Hula, Tomáš Štěpánek

Do třídy I.S. letos chodí šest žáků. K ostříleným školákům nám přibyl jeden nový žáček do přípravného stupně. Žáci jsou vzděláváni dle školního vzdělávacího programu – Škola bez bariér.  Tři žáci navštěvují přípravný stupeň a zbylí tři jsou již v základní škole, z toho jeden žák v 2. ročníku a dva v 7. ročníku. V naší třídě se nejvíce zaměřujeme na výtvarnou a hudební činnost, která všechny žáky naplňuje a baví. Rádi chodíme na vycházky do přírody a při krátkých výletech nás těší objevovat krásy Sušice a jejího okolí. Jednou týdně nám chodí dělat radost pejsek Bono, který mezi všechny vnese svou pozitivní energii.

Fotogalerie (2021 - 2022)

Fotogalerie (2017 - 2018)