TŘÍDA II.S

Třídní učitelka: Magda Kopačková DiS.

Asistentky pedagoga: Martina Smeykalová, Lenka Brejchová

Žáci: Zuzana Prokopová, Patrik Makrlík, Morgan Travis Keen, Václav Šetlík, Maha Baradi

Třídu II.S navštěvuje pět žáků, kteří jsou vzdělávání dle školního vzdělávacího programu – Škola bez bariér. Jedna žákyně je v 2. třídě – II. Díl ŠVP, dva žáci jsou ve 3. třídě – I. Díl ŠVP a dva žáci jsou v 6. třídě – I. Díl ŠVP. Naše třída je krásně rozmanitá, každý z nás je jiný a dohromady je nám spolu dobře. Rádi trávíme čas společným učením, objevováním a hraním. Často chodíme ven do přírody, protože i příroda je naše velká učitelka. Tématem letošního roku je totiž "Příroda kolem nás". V naší třídě také probíhá canisterapie s pejskem Bono a terapeutkou Gabčou. Canisterapie nás baví a všichni děláme pokroky. Ke vzájemné komunikaci využíváme alternativní druhy komunikace (např. VOKS) a při výuce nám jako pomocníci slouží iPad a interaktivní tabule. Všichni se těšíme na nová dobrodružství a výzvy ve školním roce 2022/2023.

Fotogalerie (2021 - 2022)

Fotogalerie (2017 - 2018)