Třída prš 2

Třídní učitelka: Mgr. Jana Šleisová, DiS.

Učitelka/asistentka pedagoga: Ivana Lucáková

Asistentka pedagoga: Jana Krausová

Žáci: Šarlota Ottová, Miroslav Strejc, Matěj Vlček, Jiří Vránek, Jitka Filipová, Petr Bezdíček, Jakub Arenštein, Jakub Andrle, Sebastián Král

V naší třídě je zapsáno ve školním roce 2023/2024 celkem devět žáků. Vzdělávání probíhá dle vzdělávacího programu „Škola bez bariér“ pro praktické školy. Studuje zde pět žáků obor Ruční práce, Výživa a příprava pokrmů a čtyři žáci studují obor Pomocné úklidové práce a Výživa a příprava pokrmů.

Žáci mají ke svému studiu k dispozici učebnu, školní kuchyni, školní zahradu a též využíváme keramickou a dřevařskou dílnu. Učebna je také zároveň využívána během přestávek pro relaxaci a k různým stolním hrám.

V tomto školním roce budeme pokračovat s výukou na naší školní zahradě a nevynecháme procházky přírodou. Budeme cestovat celým světem, protože tak zní letošní školní téma „Cesta kolem světa“. Zaměříme se tedy na jednotlivé světadíly – život, podnebí, klima, rostliny, zvířata - jejich druhy, jazyk, zvyky a kulturu obyvatelstva a vše ostatní, týkající se tématu.

Ve třídě jsme se všichni mezi sebou seznámili, rozumíme si a vzájemně se respektujeme.

Heslo naší třídy: ,,Jeden za všechny, všichni za jednoho!!“

PRŠ 2

Fotogalerie (2023 - 2024)

Fotogalerie (2022 - 2023)

Fotogalerie (2021 - 2022)